Idą święta i prezenty kupić czas

Dzisiaj Mikołajki, takie preludium prezentowe. Czy dostała/eś  coś dzisiaj? Fajnie coś dostać; to zupełnie inaczej niż kupić sobie samej/mu.

Czy to jest ważne, czy potrzebne, co za pytania? Jeśli się jest blisko związanym z rodziną to  oczywiste, że tak. I tylko pytanie czy symbolicznie czy kosztownie sprawiamy sobie niespodzianki pod choinką. Tak myślę, że niespodzianki są najfajniejsze. Takie niebanalne,  fajne, to mogą być nawet skarpetki świąteczne (śmieszne, niezwykłe).

A najważniejsze to przecież, żeby pobyć razem, żeby się spotkać, ogrzać w ciepełku bliskości życzliwych sobie ludzi. Przeważnie jest to rodzina, choć zdarza się, że przyjaciele są bliscy. Ważne, żeby nie być samemu w ten czas i jeśli wiemy, że ktoś może zostać sam zapytajmy, zaprośmy. Może też się ogrzeje a i nam sprawi to radość.

Od nas zależy jaki to będzie czas, czy będziemy dla siebie dobrzy, czy będziemy się uśmiechać do siebie, czy będziemy śpiewać kolędy?

e-wita

Ps.Możemy to sobie sprawić, a żeby ten czas sobie wzajemnie podarować potrzeba współpracy wzajemnej, podzielmy się obowiązkami! Koniecznie.

e-w.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zapiski osobiste i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>